TRT1 Teşkilat dizisinde veda var… Yeni başrol anlaşması yapıldı

TRT1 ekranlarında uzun bir süredir yayımlanan Teşkilat dizisi, izleyicileriyle vedalaşmaya hazırlanıyor. Teşkilat dizisi yakında sezon finali yapacak.

YENİ SEZONDA YENİ BAŞROL

Dizi, başarılı oyuncu Murat Yıldırım’ın veda etmesiyle yeni bir başrol oyuncusuyla yoluna devam edecek.

Dizinin yapımcıları, yeni sezonda farklı bir hikaye ve karakterle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni başrol oyuncusunun kim olacağı ise merak konusu olarak gündemde yerini koruyor.

TOLGA SARITAŞ GELİYOR İDDİASI

Cumhuriyet.com.tr’nin haberine göre; TRT’nin pazar akşamları yayınlanan Tims&B imzalı dizisi Teşkilat 5. Sezonunda da seyirciyle buluşmaya devam edecek. Burak Arlıel’in yönettiği, Teşkilat Yazı Grubu’nun kaleme aldığı dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım iki sezon boyunca rol aldığı diziden 9 Haziran’da ekrana gelecek 111. bölümde ayrılacak. Dizinin yeni başrol oyuncusu için de yapım şirketinin daha önce unutulmaz Söz’de başrol oynayan Tolga Sarıtaş’a teklif götürdüğü öğrenildi.

Nişanlısı Zeynep Mayruk’la haziran ayında evlenmeye hazırlanan Tolga Sarıtaş da geçen günlerde televizyona dizi yapacağını ve kendisini heyecanlandıran bir projeyle görüştüğünü açıklamıştı. Eğer Tolga Sarıtaş’la “Teşkilat”la anlaşırsa Söz’deki eski rol arkadaşı Aybüke Pusat’la da yolu bir kez daha kesişmiş olacak.

OYUNCU SEÇİMİ SÜRÜYOR

TRT1’in dev bütçeler ayırdığı Teşkilat dizisine yeni sezonda birçok oyuncu katılacak. Bu kapsamda oyuncu seçimlerinin devam ettiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir