Hipnoz Etkili Sonsuz Zoom Videolarını Yapay Zeka ile Oluşturmak Artık Mümkün: Nasıl Yapılacağını Anlatıyoruz!

Geçtiğimiz yedi aylık süreçte hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen yapay zeka teknolojisi, eşsiz yetenekleri sayesinde herkesi büyülemeye devam ediyor. Özellikle yeni teknoloji ile beraber geliştirilen bazı araçlar, oluşturduğu sanatsal ve bir o kadar gerçekçi görseller ile aklımızı başımızdan alıyor. Bu araçlar arasında yer alan Videoleap isimli bir program ise çıtayı biraz daha yükseltti ve kullanıcıların internette büyük yankı uyandıran ‘sonsuz zoom’ adlı bitmeyen videoları saniyeler içinde oluşturmasına olanak tanıdı. Gelin hep beraber biz de kendimize istediğimiz bir görsel ile sonsuza kadar giden bir video yapalım…

Son yıllarda sosyal medyada epey popülerleşen ve adeta her saniyesinde farklı bir boyuta kapı açan sonsuz zoom efektli videolar ile karşılaşmayanız yoktur.

Birer sanat eserinden farksız olan bu videolar, saatlerce tekrar tekrar izlendiği gibi oluşturulurken de epey zamana ve çabaya ihtiyaç duyuyor. Ancak konu yapay zeka olunca durum pek de öyle değil.

Videoleap isimli yapay zeka destekli görsel araç uygulaması, izleyenleri hipnoz etkisine sokan sonsuz zoom efektli videoları saniyeler içinde oluşturabiliyor.

İşte uygulama tarafından kolayca oluşturulan, meşhur yapay zeka imzalı Papa fotoğrafından esinlenen benzersiz bir video:

1. İlk olarak Videoleap uygulamasını App Store ve Play Store mağazalarından indirip, telefonumuza kurmamız gerekiyor.

2. Uygulamaya kayıt olma işlemlerinin ardından, ana sayfada yer alan “Sonsuz Zoom” aracına tıklıyoruz.

3. Sonraki aşamada ise videosunu oluşturmak istediğimiz herhangi bir görseli seçmemiz gerek. Dilersen, video için istediğin detayları birkaç kelime ile yandaki kutucuğa yazabilirsin.

4. Son olarak, efekt yönünün içe doğru mu, yoksa dışa doğru mu ilerleyeceğini tercih edip, sonsuza kadar giden videoları oluşturmaya başlayabiliriz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir