Selin Ciğerci’nin Eski Eşi Gökhan Çıra’ya İsyan Edip Markasını Satarak Yurt Dışına Taşınacağı İddia Edildi

Sosyal medyanın en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Selin Ciğerci. Magazin gündeminde sık sık karşımıza çıkan Ciğerci’nin son olarak kızı ile birlikte Miami’ye yerleşeceğini öğrenmiştik. Gündemde sosyal medya fenomenlerine dair pek çok iddia dolaşırken, 2. Sayfa magazin programında Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra’ya benzer bir konuda isyan ettiği iddia edildi.

Medya gündemine geçtiğimiz yıllarda magazinsel olaylarıyla düşen ve sosyal medyada büyük bir kitleye sahip olan Selin Ciğerci’yi şimdilerde herkes tanıyor neredeyse.

Bir dönemler cinsiyet geçiş süreciyle gündeme gelen ve sosyal medyada sevilen bir isim halini alan Ciğerci, magazinin de en gözde isimlerinden tabii ki. Sosyal medya paylaşımları bir yana dursun, işi ve aşkı da yakından takip ediliyor her zaman.

Geçtiğimiz Eylül ayında ilk kez kızının yüzünü paylaşan Selin Ciğerci, tüm sevenlerinden iyi dilek ve tebrik mesajları almıştı.

Çok uzun süredir anne olmak istediğini söyleyen ve hatta kimi zaman duygulanarak ağlayan fenomen ismin bu davranışı aynı zamanda pek çok eleştirinin de hedefi olmuştu.

Daha sonrasında kızı ile birlikte Miami’de bir malikanede yaşayacağını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı.

Açıklama olarak da ‘Miami’de cennetimle burada yaşayacağız. Kaydırak bile var yaa. Tam lunapark kızlar.’ yazmıştı.

Son dönemde fenomenlerin farklı iddialarla gündeme gelmesinin ardından, 600 fenomenin soruşturma altına alındığı iddiaları bomba etkisi yaratmıştı. Söylentilere göre Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra’nın da adı anılmıştı.

Gazeteci Murat Ağırel, Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra hakkında bir takım iddialar ortaya atmıştı.

2. Sayfa magazin programının bugün yayınlanan bölümünde, Seyhan Soylu da Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında bir takım iddialarda bulundu.

Sisi’nin iddialarına göre eski eşler Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisi bu konulardan sonra tartışma yaşadı.

Kendi kozmetik markası olan ve pek çok çalışanı bünyesinde barındıran Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra’ya “Yaktın bizi!” dediği söylendi.

Gökhan Çıra ile iki kez evlenen ve evliliğini noktalandıran Selin Ciğerci’nin ‘Yaktın bizi bizim başımızı nasıl büyük belaya soktun.’ diye isyan ettiği iddia edildi.

Hatta Seyhan Soylu’nun iddialarına göre Ciğerci, yakın arkadaşlarına “Markaları her şeye satıp Amerika’ya gidiyorum çok gerildim ne yapacağımı bilemez durumdayım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir